Tapety Rolety Styl Szczecinek

TAPETY-ROLETY.PL OPINIE

Opinie o PPHU STYL Dariusz Podgórski

POLECANE PLISY

ŻALUZJE PLISOWANE
ŻALUZJE PLISOWANE
ŻALUZJE PLISOWANE
ŻALUZJE PLISOWANE
SCHEMAT
ŻALUZJE PLISOWANE
ŻALUZJE PLISOWANE
ŻALUZJE PLISOWANE

POLECANE TAPETY

TRENDY
RASCH - NUBUK
PS - GRAFFITTI
MARBURG - PATIO
MARBURG - ALICE WHOW
BN - MOTION
AS - ESPRIT V
AS - SCHONER WOHNEN 3

POLECANE ROLETY

ROLETY FANTAZJA
ROLETY WOLNOWISZĄCE
ROLETY WOLNOWISZĄCE
ROLETY CLASSIC
ROLETY IMPRESJA
ROLETY CLASSIC
ROLETY WOLNOWISZĄCE
ROLETY FANTAZJA

NOWOŚĆ TAPETY 3D

2014-11-26 19:04:39

Rolety dzień-noc

Rolety dzień-noc to nowoczesne osłony okienne z ciekawym rozwiązaniem zaciemnienia pomieszczenia. Tkanina rolety zbudowana jest z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło. Podczas zwijania rolety pasy te efektownie nachodzą na siebie dzięki czemu pozwalają precyzyjnie zaciemnić pomieszczenie.

Roletę można także całkowicie zwinąć wpuszczając światło do pomieszczenia. Jeżeli potrzebujesz całkowitej ciemności aby się wyspać, cierpisz na przewlekłą, uciążliwa migrenę lub po prostu pracujesz w nocy a odsypiasz w dzień mamy dla Ciebie nowoczesne a zza razem profesjonalne rozwiązania z których będziesz bardzo zadowolony. Rolety z kategorii rolety dzień - noc zbudowane są w nowatorski sposób z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło.

Dodatkowo rolety te podczas zwijania nachodzą na siebie co dodatkowo wzmacnia efekt całkowitego zaciemnienia. W tej kategorii zaproponować możemy Państwu trzy interesujące i indywidualnie dopasowane rozwiązania. Jednym z nich są rolety Kasetowe Gracja wyposażone w prowadnicę wykonaną z PCV.

Kolejna propozycja to rolety wolno - wiszące w wersji mini dedykowane dla niższych okien, montowane na skrzydło okienne. Trzecia propozycja to rolety wolno - wiszące ścienne w wersji standard dedykowana na większe powierzchnie okienne. Rolety dostępne są w wielu ciekawych kolorach oraz teksturach. Mogą być wykorzystane także w pracowniach, salach czy pomieszczeniach w których używane są projektory oraz rzutniki wymagające całkowitego zaciemnienia sali.
Galeria

NASZE WIZYTÓWKI W SERWISACH:

firmy w Szczecinku zumi
stat4u
Tapety 3D | Tapety | Rolety | Żaluzje | Moskitiery | Kontakt
PPHU "STYL"  ul. 1 Maja 9-11  78 - 400 Szczecinek  tel./fax 94 374 70 63